Stikla apstrāde ar smilšu strūklu.

Stikla apstrādes ar smilšu strūklu laikā stiklu var padarīt matētu vai izveidot uz tā vēlamos rakstus. Tas tiek veikts ar speciālu instrumentu. Tā laikā stikls tiek apstrādāts ar abrazīvu pulveri saturošu gaisa strūklu, kas veido uz stikla rakstu – matētu efektu.

Stikla matēšana ir matētas virsmas izveidošanas tehnoloģija, negluduma un necaurspīdīguma radīšana (pulēšanai pretēja operācija). Matējot uz stikla virsmas var izveidot matētu zīmējumu.
Stikla matēšanas tehnoloģija tiek plaši pielietota stikla un keramikas trauku, dekora elementu, bižutērijas, suvenīru, stikla mēbeļu un visdažādāko citu stikla izstrādājumu ražošanā.

Stikla matēšanas veidus var iedalīt piecās grupās:

  1. matēšana ar mehānisku apstrādi;
  2. ķīmiskie paņēmieni;
  3. matētu apdedzinātu pārklājumu uzklāšana;
  4. matētu lakas vai krāsas pārklājumu uzklāšana;
  5. matēšana ar citiem paņēmieniem.
 

Stiklu un spoguļu mākslinieciskā matēšana.

Viens no mūsu firmas darbības novirzieniem ir stikla, spoguļu un stikla izstrādājumu mākslinieciskā matēšana. Mūsu tehnoloģijas ļauj piedāvāt Jums gan tradicionālus, gan ekskluzīvus stikla un spoguļu mākslinieciskās matēšanas risinājumus interjera priekšmetu – kupe skapju, istabas nodalošu durvju, starpsienu, mēbeļu un virtuves fasāžu, stikla galda virsmu, dušas kabīņu un dažnedažādu citu priekšmetu izgatavošanai.
Parasts stikls tādējādi tiek pārvērsts mākslas darbā un padara Jūsu mājokļa interjeru neatkārtojamu.
Mūsdienās dzīvokļu, biroju, restorānu, sporta zāļu un veikalu interjeru noformēšanā arvien vairāk tiek izmantoti spoguļi un stikls. Mēs piedāvājam mainīt šo materiālu izskatu ar apstrādes ar smilšu strūklu un krāsainās spoguļu un stiklu matēšanas paņēmienu.

Smilšstrūklas
katalogā

Mobilā tālruņa numurs izziņam
(darba dienās, darba laika):

(+371) 27 525 751