Krāsots stikls.

Krāsots stikls sevišķu popularitāti iemantojis pēdējā laikā tirdzniecības kā telpu aprīkojuma, biroja vai mājas mēbeļu elements. Stikla krāsu gamma ir ļoti plaša: no maigiem pasteļtoņiem līdz košiem, piesātinātiem toņiem – jebkuram interjeram piemērotas krāsas.

Galvenais stikla pielietojums ir dažādu mēbeļu: tirdzniecības stendu, vitrīnu, tirdzniecības telpu iebūvēto mēbeļu, galdu, griestu sistēmu, garderobes skapju standarta un bīdāmo durvju, preču izstāžu displeju, pamatņu, paliktņu un dažādu citu lietu izgatavošana. Ņemsim, piemēram skapi kupe, izveidosim uz tā zīmējumu (ar smilšu strūklu) un tādējādi iegūsim interesantu risinājumu bērnistabai, guļamistabai vai viesistabai, turklāt arī krāsojums var kļūt par brīnišķīgu rotājumu, izveidojot to kā ornamentu uz spoguļa mugurējās virsmas.

 

Krāsotā stikla priekšrocības.

  1. Pievilcīgums.
  2. Dizaina uzdevumu veiksmīgs risinājums.
  3. Mūsdienīgums. Krāsots stikls atbilst mūsdienīgu interjeru, modernu arhitektonisku dizainu tendenču prasībām, to ir viegli pieskaņot citiem materiāliem – kokam, metālam vai akmenim.
  4. Uzstādīšanas un komplektēšanas vienkāršums.
  5. Ekoloģiskums.
  6. Ilgmūžīgums.
  7. Laba pretošanās spēja kodīgām vielām (tīrīšanas līdzekļiem, šķīdinātājiem, uz spirta bāzes izgatavotiem līdzekļiem u.t.t.), noturība pret skrāpējumu un traipu rašanos.
  8. Drošība. Stikla krāsošanai izmantojamās krāsas nesatur videi kaitīgos smagos metālus. Papildu drošības radīšanai krāsotu stiklu var pārklāt ar caurspīdīgu aizsargplēvi (tā tiek klāta uz nokrāsotās virsmas). Ja stikls saplīsīs, plēve neļaus stikla lauskām sabirt.
Krāsots stikls
katalogā

Mobilā tālruņa numurs izziņam
(darba dienās, darba laika):

(+371) 27 525 751