Dekoratīvās pašlīmējošās plēves.

Dekoratīvās plēves tiek plaši pielietotas ikviena cilvēka ikdienā un ir ieguvušas stabilu vietu mūsu sadzīvē. Tās tiek izmantotas stikla mēbeļu izgatavošanā, kupe skapju, viesistabu sienu, pēc pasūtījuma izgatavojamo koridora iekārtu, kā arī durvju stiklu dekorēšanai vai tonēšanai.

Moderno dekoratīvo plēvju pielietošana biroju šķērssienu izgatavošanā nodrošina nošķirtību un telpas paplašināšanās sajūtu ikvienam darbiniekam, bet ārkārtīgi plašā krāsu izvēle rada izteikti individuālu stilu un krāsu paletes vienotību visā jūsu ofisā. Izvēloties krāsu risinājumu telpai, tiek piedāvāta glancētā vai matētā plēve atkarībā no funkcijām, kas tai jāpilda, un tās pielietojuma telpas dekorēšanā. Plaši tiek izmantotas fluorescējošās vai gaismu atstarojošās dekoratīvās plēves, kā arī metālu dizaina plēves.

Izmantojot plotergriešanu, ar dekoratīvās plēves palīdzību var izveidot jebkādu izmēru, sarežģītības un krāsu risinājumu zīmējumus, kas radīs gaumīgu un individuālu gaisotni ikvienā telpā, lai tā būtu bērnistaba vai birojs. Plēvi vari izmantot arī pilnkrāsas fotoattēla uzklāšanai uz tās stipri palielinātā formātā.

Dekoratīvās plēves
katalogā

Mobilā tālruņa numurs izziņam
(darba dienās, darba laika):

(+371) 27 525 751